Pasja i historia

   Nasza firma powstała z łakomstwa i miłości  do Kurtosów. Mieliśmy to szczęście, że pierwszy Kurtos, którego spróbowaliśmy był dziełem najsłynniejszego w Budapeszcie mistrza cukierniczego - Pana László Molnára. Od tamtej chwili zapragnęliśmy podzielić się naszą nową pasją, aby inni mogli również spróbować owych cudów cukierniczych.

  Szkoliliśmy się, wypiekliśmy tysiące ciastek, testowaliśmy najprzeróżniejsze receptury, odwiedzaliśmy   najlepszych   cukierników i rozpoczęliśmy produkcję. Tak oto powstał ten sklep.

  W naszej ofercie posiadamy wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia samo- dzielnego wypieku i sprzedaży tych pysznych ciastek. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem doświadczeniem oraz udzielimy wszelkiej pomocy w uruchomieniu własnego punktu jak również w uzyskaniu dotacji.

   

   Przy niewielkiej inwestycji można osiągnąć naprawdę wielką satysfakcję. Widok całych rodzin zajadających ciacha ma tak pozytywną energię, że praca jest przyjemnością, a aromat nikomu nie pozwoli przejść obojętnie.

Obecnie nasi Klienci posiadają

już swoje punkty w Warszawie,

Łodzi, Tarnowskich Górach,

Opolu, Pile, Darłowie, Koszalinie,

Mielnie, Sosnowcu, Gdańsku,

Dąbrowie Górniczej, Będzinie,

Polkowicach, Zakopanym, Gubałówce, Sopocie, Wejherowie, Poznaniu, Wierchomli i innych lokalizacjach.

 

Nasz sprzęt pracuje już w Norwegii, Francji, Niemczech, Grecji, Danii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Łotwie i Korei

Jesteśmy aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kołaczy z siedzibą w Budapeszcie. www. kurtos.eu

 

Jako Stowarzyszenie uzyskaliśmy certyfikat najwyższej jakości tradycyjnego wyrobu nadawany przez Węgierski Urząd Jakości Żywności i mamy pełne prawo używania nazwy Kurtos Kalacs dla naszych wyrobów.

Cert2020
Cert2020
press to zoom